współpraca z nami to PUNKT dla Ciebie!
Język polskienglish language
Poligrafia - wizytówki, foldery, ulotki, plakaty
Poligrafia - wizytówki, foldery, ulotki, plakaty

Wizytówki, karty biznesowe, ulotki reklamowe, foldery informacyjne, broszury, książki, papiery firmowe, naklejki informacyjne, logotypy i znaki graficzne, nadruki na gadżetach (długopisy, smycze, torby, zapalniczki, tokeny, sharki, itp.)

Projektowanie i wykonawstwo.

Przykładowe realizacje mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

Oferujemy kompleksowe usługi poligraficzne

Kompleksowe usługi poligraficzne. Wykonywane przez nas ulotki i katalogi w pełni oddają Państwa ofertę w sposób bardzo efektowny.

Naklejki będą stale przypominały klientowi o firmie, kalendarze menadżerskie, ścienne oraz kieszonkowe mogą być miłym upominkiem, a przede wszystkim funkcjonalną reklamą widoczną przez cały rok.

Estetycznie zaprojektowany logotyp, wizytówki oraz papier firmowy ułatwią komunikowanie się i podniosą prestiż w kontaktach ze stałymi oraz z nowymi kontrahentami.

Dodatkowy atut naszej pracy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość wykonywnia profesjonalnych zdjęć, przeznaczonych do wszelkiego typu reklam.

W naszej pracy posługujemy się wysokiej klasy aparatami firmy OLYMPUS.

Większość zdjęć wykonujemy we własnym punkcie, istnieje również możliwość wykonania fotografii we wcześniej uzgodnionym z klientem miejscu. Wszystkie fotografie zgrywane są na nośniku optycznym (CD lub DVD - w zalezności od ilości wykonanych ujęć).

W celu uzyskania odpowiedzi na Państwa pytania prosimy o przesłanie e-maila na adres: druk@agencja-punkt.pl lub telefonicznie.

Fotografia reklamowa, fotografia artystyczna

Profesjonalne zdjęcia wyrobów oraz modeli, wyrafinowana fotografia reklamowa jak i artystyczna. Wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

Złóż zapytanie dotyczące sesji fotograficznej.

Zapytaj o profesjonalną sesję fotograficzną