współpraca z nami to PUNKT dla Ciebie!
Język polskienglish language
Kalendarze - ścienne, jedno i wieloplanszowe, biurkowe
Kalendarze - ścienne, jedno i wieloplanszowe, biurkowe

Kalendarze ścienne, kalendarze jedno oraz wieloplanszowe, kalendarze książkowe w różnych formatach, kalendarze jednodzielne i trójdzielne, kalendarzyki kieszonkowe, kalendarze biurkowe, orfeusze, biuwary. Materiały katalogowe i indywidualne.

Projektowanie i wykonawstwo.

Kalendarze trójdzielne

Projekt winiety zindywidualizowany, winieta wypukła, druk na kartonie kredowanym, lakierowana lakierem UV, kalendarium trójstopniowe, składane (trzy oddzielne kalendaria), z wydłużonymi plecami, co umożliwia nadruk większej liczby informacji pomiędzy kalendarium oraz na dole kalendarza, numeracja tygodni, regulowany pasek z okienkiem. W cenę wliczamy projekt, skanowanie materiałów, naświetlenia oraz druk. Dodatkowym kosztem przygotowania projektu jest odrębna sesja fotograficzna.

Kalendarze książkowe A5 z tłoczonym logo

Eleganckie, praktyczne i popularne jako upominki kalendarze menedżerskie - format A5, jeden dzień na stronie, oprawa z gąbką, twarda, kolor oprawy do wyboru z katalogu, logo tłoczone na gorąco, perforowane narożniki, ze skorowidzem teleadresowym oraz mapą Polski - proponujemy Państwu dodatkowo wszystko wykonane na ekskluzywnym papierze chamoix (kremowe zabarwienie, papier idealnie wchłaniający atrament z piór wiecznych).

Kalendarze firmowe

Wprowadziliśmy też na stałe do naszej oferty nowe wzory kart firmowych o wymiarach karty kredytowej, które w zależności od projektu mogą pełnić doskonale rolę wizytówki firmowej, kalendarzyków firmowych, kart rabatowych, itp.

  • wymiar 85 mm x 54 mm (mieszczą się w wizytowniku, portfelu, podstawkach na wizytówki);
  • narożniki zaokrąglone;
  • druk offsetowy pełnokolorowy z obu stron na kartonie 300 g/m2;
  • lakierowanie UV dwustronne;
  • ilość minimalna już od 400 szt.
Kalendarze jednoplanszowe format B1

Najpopularniejszy typ kalendarzy ściennych. Gotowe wzorce - ponad 100 rodzajów. Istnieje możliwość wykonania kalendarza według indywidualnego projektu graficznego (minimalne zamówienie 100 szt.).

Pozostałe kalendarze

W naszej ofercie posiadamy również:

  • kalendarze wieloplanszowe ( 7 i 13 planszowe);
  • kalendarze biurkowe (leżące i stojące), organizery, planery, ścienne, biuwary;
  • kalendarze kieszonkowe, listkowe (tzw.portfelowe);

Ilość, projekt i cena ustalane są każdorazowo z klientem.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja, to prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i uwagi z Państwa strony.